Personat e rëndësishëm “VIP" në "Loro Boriçi" që i shpëtuan stuhisë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:55 06-09-2016 Personat e rëndësishëm “VIP

Politikanët e Shqipërisë por edhe ata të Kosovës duket se nuk mungojnë në asnjëherë në evenimentet e rëndësishme sportive apo kulturore.

Edhe këtë herë në tribunën VIP të stadiumit “Loro Boriçi” ku po luhet ndeshja mes Shqipërisë dhe Maqedonisë, dominojnë politikanët.

Nga kreu i Kuvendit, Ilir Meta, te ministri Ditmir Bushati, Saimir Tahiri, Lorik Cana...të gjithë ndoqën nga afër kombëtaren shqiptare deri në momentin që ndeshja u ndërpre si rrjedhojë e stuhisë.

Por ndërsa tifozët u larguan masivisht, duket se personazhet tona “ia hodhën pa u lagur” duke qenë në pjesën më të favorshme të tribunës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026092052459717
array(1) { ["section"]=> string(69) "personat-e-rendesishem-vip-ne-loro-borici-qe-i-shpetuan-stuhise-52028" }