Personazhet VIP, bashkë për Kosovën, veç e veç për flamurin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:40 17-02-2015 Personazhet VIP, bashkë për Kosovën, veç e veç për flamurin

Personazhet e njohur shqiptarë sot kanë uruar Kosovën në 7-vjetorin e saj të Pavarësisë. Profilet e tyre në rrjetet sociale janë mbushur nga urime dhe flamuj. E meqë jemi te flamujt…le t’i hedhim një sy. Herë, flamuri shqiptar valëvitet e bashkohet me atë të Kosovës, herë qëndron më vete. Ju zgjidhni të preferuarin tuaj!

 

Big Basta

 

Xhensila Myrtezaj

 

Liberta Spahiu

 

Vera Grabocka

 

Soni Malaj

 

Zajmina Vasjari

 

Vesa Luma

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019659996032715
array(1) { ["section"]=> string(62) "personazhet-vip-bashke-per-kosoven-vec-e-vec-per-flamurin-3611" }