Personazhi i njohur publik shqiptar i jep fund martesës disa vjeçare

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:10 26-11-2016 Personazhi i njohur publik shqiptar i jep fund martesës disa vjeçare

E njohur jo vetëm si këngëtare, por edhe si vajzë e apasionuar pas palestrës dhe ushtrimeve fizike, sidomos me rënien në peshë, Linda Halimi dyshohet se i ka dhënë fund martesës me bashkëshortin e saj Big D.

Mediat shkruajnë se këngëtarja, e cila konkuroi edhe në ‘American Idol’, nuk shfaqet më në publik por as edhe në rrjetet sociale në krah të burrit të saj.

Mësohet se çifti i ka dhënë fund martesës disa vjeçare. Big D ishte edhe menaxheri i Lindës. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.36439204216003
array(1) { ["section"]=> string(74) "personazhi-i-njohur-publik-shqiptar-i-jep-fund-marteses-disa-vjecare-60793" }