Personazhi i njohur shkon të takojë Bebe Rexhën por ndalohet nga “security” (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:36 09-09-2016 Personazhi i njohur shkon të takojë Bebe Rexhën por ndalohet nga “security” (Foto)

Pak çaste përpara se të dilte në skenë Bebe Rexha, një personazh i njohur shqiptar thuhet se ka shkuar ta takojë por është përballur me personelin e sigurisë.

Ai është Bjordi Mezini, ish konkurrenti i Big Brother Albania. Siç duket edhe në foto ai është rrefuzuar nga security, për arsye që nuk dihen. Sipas dëshmitarëve Bjordi ka debatuar me personelin por pa arritut të hyjë në “backstage”.

Scrsdf4ff4f4yhhshot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Niseni ditën me ilaçin e përgatitur me limon dhe s’do vuani më nga këto shqetësime
Noizy flet për herë të parë për konfliktin me Ledion Liçon »
Article Logic
Execution time: 0.025696992874146
array(1) { ["section"]=> string(84) "personazhi-i-njohur-shkon-te-takoje-bebe-rexhen-por-ndalohet-nga-security-foto-52462" }