Përtej politikës, Rama publikon pamjet me komisionerin Hahn: Dje kaluam një pasdite fantastike

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:30 10-11-2017

Ditën e djeshme erdhi në Tiranë komisioneri i BE për Zgjerimin, Johannes Hahn.

Pasi mori pjesë në disa takime të rëndësishme në Tiranë, kryeministri Edi Rama e ka shoqëruar edhe në një pasdite, përtej zhvillimeve politike në qytetin e Vlorës.

Rama e ka shoqëruar dhe e ka njohur me zonat më të bukura të qytetit brendetar, ndërsa ka publikuar disa momente nga kjo pasdite që për shefin e qeverisë ka qenë fantastike.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë kamera të lirë të një pasditeje fantastike dje në Vlorën e rilindur, ju uroj një ditë të bukur”, shkrruan Rama sot në facebook. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023255825042725
array(1) { ["section"]=> string(98) "pertej-politikes-rama-publikon-pamjet-me-komisionerin-hahn-dje-kaluam-nje-pasdite-fantastike-99040" }