“Peshk, kafe, raki”, reality show i kryeministrit zhvendoset në Selenicë (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:28 26-03-2017 “Peshk, kafe, raki”, reality show i kryeministrit zhvendoset në Selenicë (Video)

Janë bërë tashmë 5 puntata nga rublika më e re e kryeministrit Edi Rama ku transmeton Live takimet e tij me qytetarët dhe sot “ERTV” është zhvendosur në Selenicë të Vlorës.

Rama është futur drejtpërdrejt për rreth 25 minuta nga shtëpia e Llambi Petrajt në Selenicë, ku siç edhe shkruan, sapo është mbyllur plotësisht procesi i legalizimit.

Teksa kanë diskutuar për çështje të ndryshme, Rama ka ngritur edhe dolli me raki.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026276826858521
array(1) { ["section"]=> string(79) "peshk-kafe-raki-reality-show-i-kryeministrit-zhvendoset-ne-selenice-video-73179" }