Peshkatari kap një piranja gjigande, por ia këput gishtin nga pakujdesia (Video pamje të rënda)

Publikuar tek: bota, më 20:38 22-04-2016 Peshkatari kap një piranja gjigande, por ia këput gishtin nga pakujdesia (Video pamje të rënda)

Një peshkatar amerikan që shkoi deri në Argjentinë për të kapur piranja, peshqit e tmerrshëm mishngrënës, duket se do ta kujtojë gjithmonë atë ditë, sa herë të shohë dorën e tij.

Pasi kolegu i tij argjendinas nxjerr nga lumi një piranjë gjigande ai nis ta pastrojë por duke kujtuar se tashmë kishte ngordhur, ia afron gishtin te goja. Piranja mbyll instiktivisht nofullat e forta me dhëmbët e mprehtë dhe thuajse “ia jep gishtin në dorë”.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.094134092330933
array(1) { ["section"]=> string(98) "peshkatari-kap-nje-piranja-gjigande-por-ia-keput-gishtin-nga-pakujdesia-video-pamje-te-renda-38403" }