Petrit Vasili me bashkëshorten dhe Ilir Metën për ‘jetë nate’, ja çfarë thotë për presidentin e ri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:22 30-04-2017 Petrit Vasili me bashkëshorten dhe Ilir Metën për ‘jetë nate’, ja çfarë thotë për presidentin e ri

Ish-lideri i LSI-së Ilir Meta dhe Petrit Vasili që javën tjetër merr në dorë drejtimin e partisë, pas zhvillimeve të rëndësishme politike dhe personale, janë duke kaluar disa çaste relaksi në një lokal në orët e vona të mbrëmjes.

“Ilir Meta, shkolla e fitores”, shkruan Vasili në fotografinë e postuar pak minuta më parë në rrjetin social Facebook, teksa duken me shishe birre përpara, në shoqërinë e tyre është edhe bashkëshortra e Petrit Vasilit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « "Lufta e të gjithëve kundër të gjithëve", me kë e ka ministri i Ramës? (Foto)
Gazetari shqiptar jep alarmin: Askush nuk flet, bashkëfajësi në një krim të heshtur masiv »
Article Logic
Execution time: 0.0040738582611084
array(1) { ["section"]=> string(101) "petrit-vasili-me-bashkeshorten-dhe-ilir-meten-per-jete-nate-ja-cfare-thote-per-presidentin-e-ri-76995" }