Petrit Vasili mesazh Albin Kurtit: Kryeministri ynë tokën ia ka falur drogës, ndërsa detin bën sikur nuk e fal

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:46 28-09-2017 Petrit Vasili mesazh Albin Kurtit: Kryeministri ynë tokën ia ka falur drogës, ndërsa detin bën sikur nuk e fal

Kreu i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili nëpërmjet një postimi në rrejtet sociale ka ndërhyrë në dëbatin mes kryeministrit Rama dhe liderit të Vetëvendosjes, Albin Kurti.

Në reagimin e tij në facebook, Vasili thotë se Rama tokën ua ka falur kultivuesve të drogës ndërsa për detin bën sikur nuk e fal.

“Se ky kryeministri i Shqipërisë kur betohet dhe i thotë Albinit që medemek s'fal as detin, ka vetëm një gjë në kokë”, shkruan ndër të tjera Petrit Vasili.

Më poshtë reagimi i plotë: 

Screenshot_8.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027314186096191
array(1) { ["section"]=> string(114) "petrit-vasili-mesazh-albin-kurtit-kryeministri-yne-token-ia-ka-falur-droges-ndersa-detin-ben-sikur-nuk-e-fal-94046" }