Petrit Vasili: Të lëshojmë nga vetja për stabilitetin dhe sigurinë e vendit

Publikuar tek: barometri, më 07:25 06-05-2017 Petrit Vasili: Të lëshojmë nga vetja për stabilitetin dhe sigurinë e vendit

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026396989822388
array(1) { ["section"]=> string(80) "petrit-vasili-te-leshojme-nga-vetja-per-stabilitetin-dhe-sigurine-e-vendit-77667" }