‘’Petroninsat’’ organizojnë mbrëmjen speciale, mes tyre dhe deputeti socialist

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:04 08-06-2016 ‘’Petroninsat’’ organizojnë mbrëmjen speciale, mes tyre dhe deputeti socialist

‘’Petroninsat’’ organizojnë mbrëmjen speciale, por mes tyre kanë edhe deputetin socialist. Nuk mund ta shmangim, për më tepër që ai është promotori. Bëhet fjalë për Dashamir Peza.

E rrallë që maturantë të shumë viteve më parë mbajnë gjallë traditën e takimeve të tilla, por Mimoza Toska Zoraqi, Artan Trebicka, Zanusha Jashari, Klarita Rembeci Kongo, Areti Stringa, Ilda Sotira dhe Ardian Angoni janë grupi organizator.

Kuptohet që në vendi i festës është lokali në Pezë.

‘’Në 25 qershor do bëjmë një festë të papërsëritshme’’, shkruan Peza.

dashpezamatura.jpgdashpezamatura2.jpgdashpezamatura3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035252809524536
array(1) { ["section"]=> string(79) "petroninsat-organizojne-mbremjen-speciale-mes-tyre-dhe-deputeti-socialist-42841" }