Pezullohen nga detyra 4 zyrtarë të Drejtorisë së Taksave

Publikuar tek: aktualitet, më 13:51 17-04-2018 Pezullohen nga detyra 4 zyrtarë të Drejtorisë së Taksave Bashkia Fier

Pezullohen nga detyra 4 zyrtarë të Drejtorisë së Taksave në Fier.

Pezullimet e zyrtarëve nga Bashkia e Fierit kanë ardhur për shkak të ankesave nga qytetarët për mungesë etike në komunikim si dhe për parregullsi në procedura që lidhen me faturimet ndaj biznesit.

Ndaj zyrtarëve, emrat e të cilëve nuk bëhen ende me dije, ka nisur edhe procedim disiplinor.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « MERRNI MASA! Nis kontrolli mbi subjektet e autoriparimeve dhe transportit rrugor (GJOBAT)
Vlahutin del në konferencë: Jam e lumtur, Shqipëria ka arsye për të gëzuar »
Article Logic
Execution time: 0.024440050125122
array(1) { ["section"]=> string(63) "pezullohen-nga-detyra-4-zyrtare-te-drejtorise-se-taksave-117186" }