Piktura misterioze e vitit 1860 tregon një vajzë me …iPhone

Publikuar tek: bota, më 18:01 14-11-2017 Piktura misterioze e vitit 1860 tregon një vajzë me …iPhone

Të paktën kështu besojnë mijëra njerëz në rrjetet sociale kur piktura u publikua fillimisht në Reddit dhe më pas u shndërrua në virale.

Në pikturën gjermane duket një djalosh i cili me trëndafil në dorë pret te shtegu vashën, por vallë e di ai se vajzës me të cilën ka rënë në dashuri nuk i intereson fare pasi është e zënë me kokën ulur dhe shikimin e ngulur në një…. iPhone.

Mesa duket romantizmi paska ‘vdekur’ gati 150 vite më parë.

sfw34ftrg34gs.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjendje alarmi në Moskë, për dy muaj 500 paralajmërime për sulm me bombë
Zbulohet shkaku tronditës i vdekjes së bodybuilder-it të famshëm »
Article Logic
Execution time: 0.022265911102295
array(1) { ["section"]=> string(64) "piktura-misterioze-e-vitit-1860-tregon-nje-vajze-me-iphone-99550" }