Piloti spanjoll zgjedh Shqipërinë: Do të bëj pushime të gjata këtu (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:17 22-08-2017

Kryeministri Edi Rama vazhdon të jetë një promotor i turizmit vendas tek të huajt.

Këtë mëngjes, Rama publikon intervistën e një piloti spanjoll, i cili tregon se ka zgjedhur Shqipërinë për të pushuar për disa javë me rradhë.  

“MIRËMËNGJES dhe ju uroj një ditë të mbarë me mbresat e këtij piloti spanjoll që ka zgjedhur Shqipërinë për pushime të gjata me familjen e tij”, shkruan Rama në facebook, ndërsa publikon rrëfimin e pilotit për eksperiencën e tij, sidomos në Kalanë e Krujës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025640964508057
array(1) { ["section"]=> string(77) "piloti-spanjoll-zgjedh-shqiperine-do-te-bej-pushime-te-gjata-ketu-video-89793" }