“Pirdhuni bij kurvash”, FEDERATA hap hetimin për deklaratën e trajnerit pas ndeshjes

Publikuar tek: sport, më 19:44 08-10-2018 “Pirdhuni bij kurvash”, FEDERATA hap hetimin për deklaratën e trajnerit pas ndeshjes

Trajneri i Manchester United Zhoze Murinjo, është vënë sërish në qendër të vëmendjes pas një deklarate të supozuar të bërë prej tij në fundin e ndeshjes ndaj Newcastle.

Ndaj teknikut portugez është hapur një hetim nga federata pasi shumë persona pretendojnë se pas fërshëllimës përfundimtare në fitoren 3-2 në “Old trafford”, ai është drejtuar nga kamera duke thënë fjalët “pirdhuni o bij kurvash” në gjuhën e tij drejtuar kritikëve.

Ende nuk ka asnjë reagim zyrtar nga Murinjo në lidhje me këtë çështje, por gjasat janë që ai të ndëshkohet me një gjobë të konsiderueshme për këtë veprim.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « KAOS dhe RRËMUJË, tifozët “pushtojnë” kryeqytetin para ndeshjes së madhe
»
Article Logic
Execution time: 0.011576175689697
array(1) { ["section"]=> string(88) "pirdhuni-bij-kurvash-federata-hap-hetimin-per-deklaraten-e-trajnerit-pas-ndeshjes-137079" }