Pirro Çako bëhet "reper"

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:02 20-04-2015 Pirro Çako bëhet Genta Ismaili dhe Pirro Çako

Pirro Çako është shfaqur ndryshe përpara fansave të tij duke i surprizuar të gjithë me look-un prej reperi.

Ai ka ndarë me miqtë një foto në të cilën shihet i veshur si reper dhe pranë këngëtares Genta Ismajli. Genta njihet për garderobën e saj sportive dhe klipet energjike, por si duket i ka transmetuar pak nga stili i saj edhe Pirros. “Me miken time”, ka shkruar Pirro mbi foto.

Ai shihet me një kapele ku shkruhet Los Angelos (LA) dhe bluzë të madhe sportive.

Të dy kolegët i mongojnë tregut muzikor prej disa kohësh. Nëse do të jetë ky një bashkëpunim në muzkë, pritet ta shohim  në të ardhmen, por e sigurtë është që së bashku do të pëlqeheshin edhe më shumë se vetëm.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029140949249268
array(1) { ["section"]=> string(27) "pirro-cako-behet-reper-9236" }