Plagoset 18 vjeçari me armë zjarri në Tiranë (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:03 12-10-2018 Plagoset 18 vjeçari me armë zjarri në Tiranë (EMRI) Foto ilustruese

Një plagosje me armë zjarri raportohet të ketë ndodhur në këto momente në Tiranë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në zonën e Selitës.

 Policia bën me dije se është plagosur Mikel Shira, 18 vjeç, i cili është dërguar për ndihmë mjekësore në spital.

I riu është plagosur nga persona ende të paidentifikuar. Policia po bën krehjen e zonës dhe janë ngritur pika kontrolli në kryeqytet për kapjen e autorëve.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Basha përfundon dëshminë në Prokurori, mesazh Ramës: Nuk trembemi
“Bëra shaka me videon e dytë’, Fredi Alizoti i bën lëmsh të gjithë »
Article Logic
Execution time: 0.0048658847808838
array(1) { ["section"]=> string(51) "plagoset-18-vjecari-me-arme-zjarri-ne-tirane-137553" }