Plagoset 18 vjeçari me armë zjarri në Tiranë (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:03 12-10-2018 Plagoset 18 vjeçari me armë zjarri në Tiranë (EMRI) Foto ilustruese

Një plagosje me armë zjarri raportohet të ketë ndodhur në këto momente në Tiranë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në zonën e Selitës.

 Policia bën me dije se është plagosur Mikel Shira, 18 vjeç, i cili është dërguar për ndihmë mjekësore në spital.

I riu është plagosur nga persona ende të paidentifikuar. Policia po bën krehjen e zonës dhe janë ngritur pika kontrolli në kryeqytet për kapjen e autorëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024270057678223
array(1) { ["section"]=> string(56) "plagoset-18-vjecari-me-arme-zjarri-ne-tirane-emri-137553" }