Plagoset Johnny Deep gjatë xhirimeve të “Piratit të Karaibeve”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:09 11-03-2015 Plagoset Johnny Deep gjatë xhirimeve të “Piratit të Karaibeve”

Incident për Johnny Deep gjatë xhirimeve të “Piratit të Karaibeve”.

Lajmin e jep website The Wrap, sipas të cilit, aktori, i cili gjendet në Australi për të xhiruar setin e ri të filmimeve, është plagosur në dorë ndërkohë që nuk ishte në shesh xhirim.

Incidenti nuk ka qenë shumë i rëndë por Johnny Deep sidoqoftë u detyrua të kthehet në Shtetet e Bashkuara për tiu nënshtruar një operacioni kirurgjikal. Produksioni i filmit megjithatë, nuk duhet të ketë vonesa, as për protagonistët asistentë për disa javë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Petri Bozo: Flirt në distancë me vajzën e Kadaresë. Grabocka, një teze e thyer në moshë
Çiljeta dhe modelja të njëjtin fustan te ditelindja e Petri Bozos? »
Article Logic
Execution time: 0.021607160568237
array(1) { ["section"]=> string(65) "plagoset-johnny-deep-gjate-xhirimeve-te-piratit-te-karaibeve-5518" }