Plagoset me fishekzjarre fëmija 10-vjeç, niset me helikopter drejt Tiranës

Publikuar tek: aktualitet, më 19:37 13-06-2018 Plagoset me fishekzjarre fëmija 10-vjeç, niset me helikopter drejt Tiranës

Një fëmijë 10 vjeç është plagosur me fishekzjarre pasditen e sotme në Vaun e Dejës.

 Ngjarja ka ndodhur në vendin e njohur si “Tejlum". Fillimisht u raportua se i miutri ishte plagosur me armë zjarri, por policia sqaron se plagosja ka ardhur si pasojë e shpërthimit të fishekzjarrëve.

Mësohet se fëmija ndodhet në gjendje të rëndë për jetën dhe është transportuar me helikopter drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërngulet Apartamenti 2XL? Jul Deda jep lajmin e rëndësishëm
Çifti i prokurorëve Gashi-Gina ankohen në KPA për vendimin e Arta Markut »
Article Logic
Execution time: 0.048707962036133
array(1) { ["section"]=> string(80) "plagoset-me-fishekzjarre-femija-10-vjec-niset-me-helikopter-drejt-tiranes-124274" }