‘Plagoset një studente në Qytet Studenti’, PD denoncon rastin

Publikuar tek: politike, më 21:20 11-01-2019 ‘Plagoset një studente në Qytet Studenti’, PD denoncon rastin Foto ilustruese

Partia Demokratike ka denoncuar mbrëmjen e sotme plagosjen e një studenteje në godinën numër 7 në Qytetin Studenti, pasi sipas PD-së, vajzës i ka rënë etazhieri në kokë.

Rasti sipas Partisë Demokratike  tregon edhe gjendjen e rëndë të konvikteve në Qytetin Studenti. Ngjarja raportohet se ka ndodhur rreth 30 minuta më parë.

“Tek godina 7 në Qytetin Studenti plagoset një studente, sepse i bie etazhieri në kokë. Video tregon ambulancën që po e pret jashtë godines. Rasti tregon gjendjen e rëndë në konviktet e qytetit studenti. Ngjarja ka ndodhur rreth 30 minuta më parë”, shkruan PD.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mbyllja e llotove, Rama i vendosur: Ka mbetur ndonjë tek-tuk, por do të identifikohen dhe arrestohen
Pse nuk e shkarkon Ilir Metën? Edi Rama jep përgjigjen që s’pritej: Ka dalë nga shinat dhe sillet si kryetar i LSI-së (E PLOTË) »
Article Logic
Execution time: 0.004188060760498
array(1) { ["section"]=> string(71) "plagoset-nje-studente-ne-qytet-studenti-pd-denoncon-rastin-video-148425" }