Plagosja në Divjakë, deputeti demokrat akuza policisë: Këta të vrasin dhe në gjumë

Publikuar tek: aktualitet, më 12:01 14-09-2018 Plagosja në Divjakë, deputeti demokrat akuza policisë: Këta të vrasin dhe në gjumë

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, ka reaguar në lidhje me aksionin e RENEA-s në Lushnjë, ku mbeti i plagosur një i moshuar.

“Këta të vrasin dhe në gjumë!” shkruan Salianji.

Sipas tij policia e shtetit nuk zbulon autorët e krimeve por i fsheh ata gjen kohën për të goditur në gjumë një të moshuar 77 vjeçar në fshatin Rremas të Lushnjes.

“Drejtuesit e policisë të tredhur nga krimi dhe të përdorur politikisht nga aleatet e krimit në qeveri, të pafuqishëm për të luftuar krimin dhe bandat bëjnë shoë me sirena dhe Renea nëpër fshatrat e Shqipërisë. Sot që policia e shtetit nuk zbulon autorët e krimeve por i fsheh ata gjen kohën për të goditur në gjumë një të moshuar 77 vjeçar në fshatin Rremas të Lushnjes. Po aq kriminale sa ngjarja është shtrembërimi i të vërtetes nga policia dhe përpjekja per ta shitur si operacion kundër krimit”, shkruan Salianji.

 

 

41705704_1949621511726982_17515276065046528_n.jpgggg.jpg41684532_1949621495060317_8178620078166638592_n.jpg41666369_1949621508393649_7401729389890633728_n.jpg

41676309_1949621515060315_7791682029178847232_n.jpg

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama I HABIT të gjithë, nis të recitojë para mësueseve: Që ti të vije kaq e bukur, me këta flokë e më këtë hap...
Arrestohen 3 shqiptarë në Igumenicë, kapen me 128 kg DROGË dhe mijëra EURO »
Article Logic
Execution time: 0.029767036437988
array(1) { ["section"]=> string(87) "plagosja-ne-divjake-deputeti-demokrat-akuza-policise-keta-te-vrasin-dhe-ne-gjume-134297" }