Plagosje në Shkodër, i riu i fut thikën bashkëmoshatarit (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:13 13-02-2018 Plagosje në Shkodër, i riu i fut thikën bashkëmoshatarit (EMRI)

Plagosje me thikë në Shkodër. Sipas raportimeve të para bëhet fjalë për një konflikt mes bashkëmoshatarëve.

Ngjarja ka ndodhur në Vaun e Dejës, ku një i ri ka plagosur bashkëmoshatarin e identifikuar si Xhulio Rodestani. Ky i fundit është dërguar me urgjencë në spital, dhe raportohet se është jashtë rrezikut për jetën. 

Policia ka nisur menjëherë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arta Marku ultimatum prokurorëve nga Korça: Hetoni këto çështje, janë me rrezikshmëri të theksuar
Forca Detare shpëton një peshkarexhë me 4 persona në bord »
Article Logic
Execution time: 0.022140979766846
array(1) { ["section"]=> string(67) "plagosje-ne-shkoder-i-riu-i-fut-thiken-bashkemoshatarit-emri-110108" }