Plas gallata në Facebook: Si duhet të bëjë opozitë Lulzim Basha dhe komentet e personazheve të njohur për shpërthimin e Ylli Manjanit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:49 30-01-2017 Plas gallata në Facebook: Si duhet të bëjë opozitë Lulzim Basha dhe komentet e personazheve të njohur për shpërthimin e Ylli Manjanit

Zhvillimet më të fundit politike në vend nuk kanë kaluar pa ngjallur reagim edhe në rrjetet sociale.

Për një pjesë të ndjekësve, deklarata e Ylli Manjanit ishte një leksion për mënyrën se si duhet të bëjë opozitë kryedemokrati Lulzim Basha.

Më poshtë do mund të lexoni reagimet e disa prej personazheve aktivë në rrjetet sociale që komentojnë edhe koalicionin PS –LSI pas deklaratave “bombë” të ish ministrit të Drejtësisë.

Petro Koci-zv.minister i Mbrojtjes

sss.jpg

Ilir Kulla, analist

ss1.jpg

Julian Deda, aktor, koordinator ne PD

s3.jpg

Artan Hoxha, gazetar investigativ

s4.jpg

Edi Oga, moderator

edi.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035691976547241
array(1) { ["section"]=> string(138) "plas-gallata-ne-facebook-si-duhet-te-beje-opozite-lulzim-basha-dhe-komentet-e-personazheve-te-njohur-per-shperthimin-e-ylli-manjanit-67123" }