Plas humori në internet me protestën e PD, “qofte dhe tallava” (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:00 19-02-2017 Plas humori në internet me protestën e PD, “qofte dhe tallava” (Video)

Muzikë dasmash, qofte dhe pizza, nata e parë e protestës së opozitës shqiptare në çadrën e vendosur në mes të bulevardit Dëshmorët e Kombit është shndërruar në video humoristike në internet.

Faqja të shumta kanë postuar këtë video montazh që ka ngjallur të qeshura dhe ka marrë shpërndarje pa fund. Për më tepër ndiqni videon:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069692134857178
array(1) { ["section"]=> string(71) "plas-humori-ne-internet-me-protesten-e-pd-qofte-dhe-tallava-video-69240" }