Plas leku në Londër, Ingrid Gjoni dorovitet ‘’Live’’

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:03 01-12-2015

Paraja lumë. Këtë të tregon kjo video pak sekondëshe për këngëtaren e njohur shqiptare, Ingrid Gjoni.

Ajo ka qenë te bashkëatdhetarët e saj në Londër të Anglisë duke kënduar, por ata e kanë falenderuar në mënyrën më shqiptare të mundshme: duke e dorovitur me një tufë të madhe lekësh.

Një djalë i ri ia hedh para lekët, teksa Ingridi këndon për qejf të saj. Ndërkohë që spektatorët e tjerë brohorasin e duartrokasin. Dhe pas kësaj dorovitje, kush është ai këngëtar që nuk e këndon edhe një këngë më shumë?!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017997026443481
array(1) { ["section"]=> string(53) "plas-leku-ne-londer-ingrid-gjoni-dorovitet-live-26705" }