Plas mes Encës dhe Beatrix Ramosajt, bukuroshet sulmojnë njëra tjetrën (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:48 13-12-2015 Plas mes Encës dhe Beatrix Ramosajt, bukuroshet sulmojnë njëra tjetrën (Foto)

Dy këngëtaret e njohura të muzikës shqiptare, Enca Haxhiaj dhe Beatrix Ramosaj janë përfshirë në një konflikt verbal me njëra-tjetrën në rrjetet sociale.

Ka qenë fillimisht një foto e postuar nga Beatrix në instagram, e modifikuar me photoshop, duke ironizuar në këtë mënyrë Encën, çka ka ndezur konfliktin mes tyre.

Enca nuk ka pritur gjatë dhe mënjëherë ka replikuar me ish-shoqen e saj, duke e quajtur atë të dështuar.

“Ne ishim shoqe deri sa të mbyti xhelozia. Por na shiko sot. Derik u ke arritur ti? Pa karrier, pa shfaqje, rri në shtëpi duke folur për mua”, shkruan Enca, ndërsa postimin ia dedikon ‘fanses’ së saj. 

Lexo edhe: Beatrix Ramosaj, pa make up, pa filter, por me shumë Photoshop

enca-2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020665168762207
array(1) { ["section"]=> string(80) "plas-mes-ences-dhe-beatrix-ramosajt-bukuroshet-sulmojne-njera-tjetren-foto-27680" }