Plas sherri mes Agim Hushit dhe Kozeta Kurtit, tenori i kujton ngjarjen e bujshme në Itali. Ja si i kthehet gazetarja

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:29 11-08-2017 Plas sherri mes Agim Hushit dhe Kozeta Kurtit, tenori i kujton ngjarjen e bujshme në Itali. Ja si i kthehet gazetarja

Sherr virtual mes tenorit Agim Hushi dhe gazetares Kozeta Kurti. Kjo e fundit publikoi një artikull ku kritikonte letrën e “lamtumirës” se tenorit i cili tanimë është shpërngulur në Australi për të jetuar.

Mesa duket Hushi e ka lexuar artikullin e gazetares dhe i është përgjigjur me një tjetër artikull ku shkruhej për vjedhjen e bujshme në Itali për të cilën mediet shkruan fillimisht se kishte si protagoniste Kozeta Kurtin. Gazetarja e indinjuar ka replikuar me Hushin duke i treguar artikullin përgënjeshtrues të medies italiane.

REPLIKAT SI MË POSHTË:

plas.png

berg.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Shpërthen” tenori Agim Hushi: “Mallkuar qofsh në mbretërin tënde të ligësisë!” Kujt i drejtohet?
Niko Peleshi "selfie" nga Parku i Korçës, ia shtron mes jeshillëkut »
Article Logic
Execution time: 0.0042290687561035
array(1) { ["section"]=> string(121) "plas-sherri-mes-agim-hushit-dhe-kozeta-kurtit-tenori-i-kujton-ngjarjen-e-bujshme-ne-itali-ja-si-i-kthehet-gazetarja-88828" }