Plas sherri në emision, Malltezi: Ti gënjen! Klosi: Je i akuzuar për gënjeshtra, tërhiq fjalët (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 00:38 13-02-2018 Plas sherri në emision, Malltezi: Ti gënjen! Klosi: Je i akuzuar për gënjeshtra, tërhiq fjalët (VIDEO)

Anëtari i kryesisë dhe Këshillit Kombëtar të PD-së, Jamarbër Malltezi ka deklaruar se drejtori i Agjencisë së Zonave të Mbrojtura Zamir Dedej ka marrë 336 milionë lekë dhe nuk ka investuar në bërjen e hartave dhe zonave buferike. Kjo e deklaratë çoi në debat mes tij dhe ministrit të Turizmit Blendi Klosi i cili tha se këto nuk janë të vërteta.

Më pas debati vazhdoi pasi Malltezi e akuzoi ministrin Klosi se gënjeu disa herë gjatë emisionit, po Klosi ja ka kthyer se nuk ka gënjyer ndonjëherë dhe i ka kërkuar ti tërheq fjalët mbrpash. Duke debatuar Klosi i tha Malltezit se ai është i akuzuar zyrtarisht për gënjeshtra.

Përplasjen mes tyre e gjeni në videon e mëposhtme:

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vasili sulmon Vlahutin: Delegacioni i BE nuk mund të luajë si të dojë me besimin e shqiptarëve
Gruaja e ish-deputetit sherr në studio me zëvendësin e Lindita Nikollës: Të largohen 3 anëtarët e qeverisë »
Article Logic
Execution time: 0.023107051849365
array(1) { ["section"]=> string(102) "plas-sherri-ne-emision-malltezi-ti-genjen-klosi-je-i-akuzuar-per-genjeshtra-terhiq-fjalet-video-110056" }