Plas sherri në plazh, nudisti zihet me grushta me rojen e shpëtimit  (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 11:57 22-05-2019 Plas sherri në plazh, nudisti zihet me grushta me rojen e shpëtimit  (VIDEO)

Një nudist në plazhin e Qipros është filmuar teksa zihet me një roje shpëtimi dhe kjo video ka bërë xhiron e mediave në të gjithë botën.

 

Sipas Daily Mail, roja i cili mbante një shkop në dorë i ka kërkuar nudistit që të vishet. Pas një diskutimi të tensionuar të dy u kapën me grushta derisa u shtrinë në rërë. Momenti u bë edhe më i tensionuar kur disa persona kalimtarë filluan të godisnin nudistin. Policia vendase i arrestoi që të dy autorët dhe pritet që të ngrihen akuza ndaj tyre.

Kjo video u xhirua nga një person i tretë i cili ishte në plazh dhe u bë menjëherë virale në internet.

Me siguri që tani roja ta mendojë prapë, para se t’i kërkojë një nudisti të vishet...

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.1272439956665
array(1) { ["section"]=> string(79) "plas-sherri-ne-plazh-nudisti-zihet-me-grushta-me-rojen-e-shpetimit-video-165257" }