Plas skandali, porno në grupin e të rinjve socialistë (Publikohet fotoja +18 e freshistes)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:04 25-03-2017 Plas skandali, porno në grupin e të rinjve socialistë (Publikohet fotoja +18 e freshistes)

 Plas skandali, kryetarja e FRESSH ka dërguar foto porno në grup-chatin e hapur nga 61 kryetarët e Forumit Rinor Eurosocialist ku të rinjtë nxjerrin njoftimet për aktivitetet politike.

Pas këtij momenti newsbomb.al ka kontaktuar kryetarin e FRESSH, Elio Hyska i cili ka thënë se bëhet fjalë për një sajesë dhe që vajzës i kanë vjedhur celularin. Megjithatë ai tha për newsbomb.al se do mbajë nesër një qëndrim zyrtar lidhur me këtë ngjarje.

Por nga ana tjetër newsbomb.al mëson se është vetë kryetarja e FRESSH, e cila në momentin që ka dërguar foton ka dalë nga grupi dhe një nga anëtarët e ka fshirë tërësisht grupin. Por të tjerë, pasi në grup ishin 61 veta, i kanë bërë schreenshot fotos. Të nesërmen është hapur një grup tjetër i FRESSH. 

Në foton e publikuar është fshirë numri dhe emri i vajzës, por  jo identiteti i organizatës politike, pjesë e së cilës ajo është Forumit Rinor Eurosocialist Shqiptar./Newsbomb.al/ 

xzxzxz.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070991516113281
array(1) { ["section"]=> string(92) "plas-skandali-porno-ne-grupin-e-te-rinjve-socialiste-publikohet-fotoja-18-e-freshistes-73129" }