Plas skandali seksual, këngëtares ia publikojnë fotot intime pasi i hakuan smartfonin (+18)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:06 17-12-2016 Plas skandali seksual, këngëtares ia publikojnë fotot intime pasi i hakuan smartfonin (+18)

Këngëtarja e njohur Svetlana “Ceca” Raznatovic pas vdekjes së burrit Arkan-it asnjë lidhje nuk e ka bërë publike dhe thotë se asnjehrë nuk e ka tradhtuar edhe pse ka vdekur.

Por në internet qarkullojnë fotot e këngëtarës Ceca me nje mashkull ku shihet se janë në mardhënie seksuale, këto foto këngetarja nuk i ka komentuar ende por thuhet se janë publikuar nga disa persona të pa autorizuar kinse kan hackuar telefonin e saj (iCloud) dhe kanë marrë këto foto. Fotot janë të ndara nga video e bërë gjatë mardhenies seksuale që kishte me një njeri të panjohur për mediat, shkruna Express.

Thuhet se do të publikohet edhe video e seks skandalit por a do të ndodhë mbetet të shihet.

asdqw3t4ryhyhy.jpg

Scasfwrh44hj4jreenshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.24788284301758
array(1) { ["section"]=> string(93) "plas-skandali-seksual-kengetares-ia-publikojne-fotot-intime-pasi-i-hakuan-smartfonin-18-62955" }