Plas skandali te kombëtarja e Kosovës, Avdiaj largohet nga stadiumi, zbuloni arsyen absurde

Publikuar tek: sport, më 19:32 06-10-2017 Plas skandali te kombëtarja e Kosovës, Avdiaj largohet nga stadiumi, zbuloni arsyen absurde

Përfaqësuesja e Kosovës do të luaj mbrëmjen e sotme përballë Ukrainës në “Loro Boriçi”.

Por vetëm pak minuta më parë në dhomat e zhveshjes së skuadrës së Albert Bunjakit, ka shpërthyer një skandal i vërtetë.

Mësohet se sulmuesi i ri Dionis Avdiaj në momentin kur ka mësuar formacionet zyrtare dhe e ka parë veten jashë të tij, është revoltuar duke lënë stadiumin, shkruan indeksonline.

Kosova në të gjitha ndeshjet eleminatore që ka luajtur deri më tani ka mundur të marrë vetëm një pikë përballë Finlandës. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mungon në fushë, por futbollisti i njohur i kombëtares ka një mesazh për shokët e skuadrës
Fillon ndeshja në “Loro Boriçi”, por tifozët kosovar përplasen me ukraniasit »
Article Logic
Execution time: 0.043389797210693
array(1) { ["section"]=> string(95) "plas-skandali-te-kombetarja-e-kosoves-avdiaj-largohet-nga-stadiumi-zbuloni-arsyen-absurde-94992" }