Plas te “E diela shqiptare”, seanca e ndërmjetësimit del jashtë kontrollit (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:04 05-07-2015

Seanca e ditës së sotme të ndërmejtësimit në spektaklin “E diela shqiptare”, nuk ka shkuar edhe aq qetë.

Protagonistë të akuzave dhe kundërakuzave për “grabitje burrash” kanë qenë dy gra të cilat janë përplasur me njëra tjetrën duke shkaktuar të qeshura në publik e duke detyruar juristen Eni Çobani të ndërpresë për pak çaste seancën.

Ndiqni videon nga momenti i përplasjes gjatë seancës në “E diela shqiptare”, të sjellë në Facebook nga Olti Curri, ndërsa komentues të shumtë e kanë quajtur “një turp” debatin midis dy grave.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065360069274902
array(1) { ["section"]=> string(83) "plas-te-e-diela-shqiptare-seanca-e-ndermjetesimit-del-jashte-kontrollit-video-15385" }