Plasën zërat se janë ndarë, Big Basta zbulon të vërtetën me këtë foto

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:25 30-11-2017 Plasën zërat se janë ndarë, Big Basta zbulon të vërtetën me këtë foto

Së fundmi është përfolur se i ka dhënë fund lidhjes dhe një tjetër çift i shoëbizit shqiptar.

Bëhet fjalë për Big Bastën dhe Vesa Lumën. Një nga shenjat e para që ka ngritur dyshime përsa i përket çiftit ka qenë largësia mes tyre këto kohët e fundit.

Mirëpo sot reperi ka treguar se dashuria mes tyre nuk shteruar aspak edhe pse janë larg njëri-tjetrit.  Bigu mësohet se është në SHBA dhe ndërsa ka publikuar një foto të Vesës me djalin shkruan “Lian 18 muajsh, do shihemi së shpejti dy  dashuritë e mija”.

Screenshot_2_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtarja shqiptare publikon video nga shtrati, “tërbon” fansat me lëvizjet seksi
Alarm përmbytjesh, modelja del me robdeshamper, me shalë dhe gjoks jashtë të rregullojë situatën »
Article Logic
Execution time: 0.020386219024658
array(1) { ["section"]=> string(75) "plasen-zerat-se-jane-ndare-big-basta-zbulon-te-verteten-me-kete-foto-101416" }