PLASIN PËRGJIMET / Berisha publikon bisedën Legisi-Braho: Ilirin e mbajta unë gjallë, e ushqeja me bajame (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:03 04-05-2017 PLASIN PËRGJIMET / Berisha publikon bisedën Legisi-Braho: Ilirin e mbajta unë gjallë, e ushqeja me bajame (VIDEO)

Ish-kryeministri Berisha ka publikuar në faqen e tij në FB një bisedë telefonike mes Ndre Legisit dhe Spartak Brahos për grevën e vitit 2008 në Kuvend.

Në këtë bisedë telefonike, dëgjohet ai që sipas Berishës është Spartak Braho teksa i thotë Legisit në telefon që të mos shqetësohej për Metën se e ka mbajtur ai me bajame. “Ilirin e mbajta unë gjallë, ti e di, e ushqejsha me bajame”, thote Braho.

Nuk dihet koha e zhvillimit të kësaj bisede që Berisha thotë se është bërë në një kolak misterioz.

Ndiqeni bisedën:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076370239257812
array(1) { ["section"]=> string(113) "plasin-pergjimet-berisha-publikon-biseden-legisi-braho-ilirin-e-mbajta-une-gjalle-e-ushqeja-me-bajame-video-77517" }