Plazhi i Vlorës një mrekulli e natyrës, këshilltari i Ramës bëhet nostalgjik: Ja çfarë bën dora e njeriut

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:45 06-09-2017 Plazhi i Vlorës një mrekulli e natyrës, këshilltari i Ramës bëhet nostalgjik: Ja çfarë bën dora e njeriut

Këshilltari i kryeministrit Edi Rama Artan Shkreli ka publikuar disa foto nga plazhi i vjetër në Vlorë, aty ku ka kaluar shumë kohë në fëmijërinë e tij.

Bukuritë e natyrës janë dhuratë për njeriun por dhe kujdesi ndaj tyre nuk duhet të mungojë. Në pamjet që ka publikuar Shkreli, plazhi duket tepër i pastër dhe kjo falë mirëmbajtjes dhe përkujdesit së treguar kohët e fundit.

“V L O R E - Plazhi i Vjeter ku ne femijeri vija cdo vit - Nje mrekulli e natures dhe njeriut e cila pret per tu rivleresuar (pas nje fshikullimi papergjegjshmerie disadekadesh)”, shkruan Shkreli.

sdgsdgsdxdcv.jpg

sdgsdsdghsdfasf.jpggsgsgsg.jpgsdgsdgsgsdgs.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022305011749268
array(1) { ["section"]=> string(109) "plazhi-i-vlores-nje-mrekulli-e-natyres-keshilltari-i-rames-behet-nostalgjik-ja-cfare-ben-dora-e-njeriut-91378" }