Po heton vrasjen e Ivanoviç, dhunohet brutalisht gazetari serb

Publikuar tek: rajon, më 09:18 10-07-2018 Po heton vrasjen e Ivanoviç, dhunohet brutalisht gazetari serb

Dhunohet brutalisht në Beograd gazetari serb Stefan Cvetkoviçi, i cili po heton vrasjen e Oliver Ivanoviçit.

Teksa ka publikuar fotot me pLagë në rrjetet sociale ai ka thënë se gjendet i sigurt jashtë Serbisë, pa e bërë të ditur se si ka ikur.

 “E madhe është forca me të cilën po përballem, por se e shenjtë është shenjtëria me të cilën mbrohem. Mua mund të më vrisni, por jo edhe të vërtetën”, ka thënë ai ndër të tjera.

Cvetkoviçi ka dhënë e edhe një deklaratë në institucionet hetimore të Republikës së Kosovës për vrasjen e Ivanoviçit, Gazetarë të tjerë qe po e hetojnë vrasjen e Ivanoviçit, kanë akuzuar direkt pushtetin në Serbi si përgjegjës për vrasjen e Ivanoviçit.

Para disa ditësh Cvetkoviç u rrëmbye nga persona ende të panjohur në vendlindjen e tij në Bellacërkë.

36859039_10155320079692041_1163271426602434560_n.jpg

 

36728154_10155320618907041_4825400919606689792_n.jpg

 

hahhahahaahha.PNG

 

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Familja u shuna në aksident, rrëfimi PREKËS i vëllait të 25 vjeçares: Do vinin të mërkurën në Shqipëri për...
Arrestohen 5 serbë në Kosovë, ja për çfarë akuzohen »
Article Logic
Execution time: 0.022325038909912
array(1) { ["section"]=> string(68) "po-heton-vrasjen-e-ivanovic-dhunohet-brutalisht-gazetari-serb-127364" }