Po kënaqeni me pushime në shi? Na dërgoni FOTOT tuaja dhe bëhuni 'lajm' për një ditë

Publikuar tek: kulture-art, më 11:55 29-06-2018 Po kënaqeni me pushime në shi? Na dërgoni FOTOT tuaja dhe bëhuni 'lajm' për një ditë

Ky fund qershori e ka gjetur Shqipërinë të përfshirë nga reshjet e shiut por kjo asesi nuk mund t’ia zbehë bukurinë dhe rehatinë pushimeve tuaja.

 

Ne ftojmë këdo që po kalon pushimet nga çdo cep i Shqipërisë, të na dërgojë foto me masazh (inbox) në faqen tonë të facebook, në instagram ose në adresën [email protected].

Fotoja më e bukur e ditës do të përzgjidhet nga stafi dhe do të qendroj% përgjatë gjithë ditës në website-in tonë si “FOTO E DITËS” bashkangjitur me emrin e autorit që ka realizuar foton.

Na dërgoni çdo ditë, duke nisur nga tani, shkrepjet tuaja më të bukura nëpër Shqipërinë tonë turistike. Newsbomb.al ju uron pushime të mbara!

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Teatri', Kumbaro REFUZON Parlamentin, NUK do të marrë pjesë në seancën dëgjimore (LETRA drejtuar Vokshit)
Plaku im i bukur…Do më marrë malli »
Article Logic
Execution time: 0.028845071792603
array(1) { ["section"]=> string(88) "po-kenaqeni-me-pushime-ne-shi-na-dergoni-fotot-tuaja-dhe-behuni-lajm-per-nje-dite-126161" }