‘Po plaket’, Lorik Cana uron bashkëshorten për ditëlindje (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:19 09-11-2018 ‘Po plaket’, Lorik Cana uron bashkëshorten për ditëlindje (FOTO) Lorik Can me bashkeshorten

Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, është i martuar me bukuroshen italiane Monica Ercoli, me të cilën ka edhe një djalë.

Ditën e sotme bashëkshortja e Canës ka ditëlindjen dhe ish-futbollisti e ka uruar disi ‘çuditshëm’.

Loriku ka publikuar një foto ku shihet me bashëkshorten dhe krahas saj shkruan: “Po plaket!”

Sigurisht që e gjitha ka qenë në kuadër të një shakaje, kjo gjë shihet edhe nga mimika e Canës në foto.

45727170_253162058691935_5353030590994055168_n.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Koncert për Adelën, Eraldo Rexho përfundon projektin që nisi me miken e ndjerë, të ardhurat do shkojnë për...
‘Kur t’ju bjerë puna mos më kërkoni’, këngëtari i njohur nxehet me klubet e natës: Do vijë sërish koha jonë »
Article Logic
Execution time: 0.024677038192749
array(1) { ["section"]=> string(66) "po-plaket-lorik-cana-uron-bashkeshorten-per-ditelindje-foto-140878" }