Po policët kush duhet t’i gjobitë?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:27 30-04-2015 Po policët kush duhet t’i gjobitë?

Këto janë pamjet që vijnë nga zona e Zogut të Zi në Tiranë dhe siç mund ta shikoni makina e policisë i ka rënë për shkurt, fiks nga trotuari aty mes hapësirave të gjelbërta, mes të paktave hapësira ku pretendohet të kalojnë kalimtarët.

“Si bosa çunat”, shkruante qytetari i cili ka dërguar këto foto për Hartën Dixhitale të Aksidenteve Rrugore. Të drejtë ka, vetëm “bosat” s’duan t’ja dinë për ligjin!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019338130950928
array(1) { ["section"]=> string(39) "po-policet-kush-duhet-t-i-gjobite-10024" }