Po Taulant Balla ku i ka çizmet?!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:40 11-02-2015 Po Taulant Balla ku i ka çizmet?!

Deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla çan mes-përmes dëborën për të parë nga afër situatën e banorëve të rrethit të Librazhdit.

Ai është nisur në këmbë për të takuar banorët e zonës së Polisit dhe Qafë-Dardhës, veçse…

Balla ka harruar të veshë çizmet. Urojmë që Balla t’ja dalë t’i bëjë ballë dëborës edhe me këpucët e tij “zyrtare”!

* Kujtojmë që kolegët e tij ministra, Haxhinasto dhe Veliaj i kishin veshur çizmet deri te gjunjët për të takuar banorët e përmbytur në jug të vendit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021480083465576
array(1) { ["section"]=> string(36) "po-taulant-balla-ku-i-ka-cizmet-3059" }