Po thyen rrjetin/ Opozita në protestë, çifti pas seksit te Plazza del në dritare, vajza lakuriq...(Filmohet gjithçka me VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:51 26-05-2019 Po thyen rrjetin/ Opozita në protestë, çifti pas seksit te Plazza del në dritare, vajza lakuriq...(Filmohet gjithçka me VIDEO)

Teksa opozita mbajti pasditen e djeshme protestën e 6-të kombëtare, shumë kureshtarë e kanë ndjekur atë në rrugët e Tiranës dhe shumë të tjerë nga ekranet.

Mirëpo, dy ndjekës të veçantë të protestës po bëjnë tashmë xhiron e rrjetit. Kamerat kanë fiksuar një çift në katet e lartë të hotel “Plazza”, në kryeqytet që shihnin marshimin e protestuesve.

Në pamje duket që vajza është lakuriq, ndërsa pranë saj qendon partneri. Duket se pas momentit intim çifti është fokusuar tek tubimi i opozitës.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që kalimtarët shohin nga dritaret e kateve të larta të Plazzës momente të tilla në mes të kryeqytetit. Duket se klientët e hotelit janë 'pa komplekse' dhe nuk shqetësohen për daljet ne atë formë.  

Shihni videon!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068778991699219
array(1) { ["section"]=> string(126) "po-thyen-rrjetin-opozita-ne-proteste-cifti-pas-seksit-te-plazza-del-ne-dritare-vajza-lakuriq-filmohet-gjithcka-me-video-165761" }