'Po vdes, po vdes', 15-vjeçarja theret në mes të parkut (EMRI-FOTO)

Publikuar tek: bota, më 13:43 12-06-2018 'Po vdes, po vdes', 15-vjeçarja theret në mes të parkut (EMRI-FOTO) Foto nga vendi i ngjarjes

Një adoleshente është gjetur e therur me thikë në në park në qendër të qytetit Viersen, Gjermani.

Adoleshentja me emrin Luliana është vrarë nga një shtetas turk 25-vjeç, identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur. Sakaq, është bërë i mundur arrestimi i tij, ndërsa në xhep i është gjetur një sasi droge. 15-vjeçarja ishte me origjinë rumune, por kishte pasaportë gjermane.

"Po vdes, po vdes", ishin fjalët e 15-vjeçares, sipas kalimtarëve, para se të ndërronte jetë. Ende nuk dihet marrëdhënia e shtetasit turk me 15-vjeçaren.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kryeministrit kanadez i bien vetullat gjatë një konference (VIDEO)
“12 qershori i shenjtë”, ekspertët sqarojnë lëvizjet e trupit të Trump dhe Jong-un »
Article Logic
Execution time: 0.015941858291626
array(1) { ["section"]=> string(68) "po-vdes-po-vdes-15-vjecarja-theret-ne-mes-te-parkut-emri-foto-124115" }