Po vjen Terminator 6, James Cameron zbulon titullin e ri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:21 10-02-2019 Po vjen Terminator 6, James Cameron zbulon titullin e ri Arnold Schwarzenegger në kopertinën e filmit T2

Filmi i gjashtë i Terminator është duke u realizuar, konfirmon regjisori legjendar James Cameron.

Megjithëse regjisori po punon për pasuesin e filmit Avatar, ai thotë se njëkohësisht po punohet për Terminator 6, nën drejtimin e Tim Miller.

Ky film do të jetë vazhdimi i Terminator 2: Dita e Gjykimit, Terminator 3, 4 dhe 5. Aktorja Linda Hamiltonin do të jetë sërish në rolin e Sarah Connor, së bashku me robotin e famshëm T-800.

Duke folur për Yahoo, Cameron zbuloi edhe titullin e ri të filmit. “Tani për tani po e quajmë Terminator: Fati i Zi”, tha ai.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E HABITSHME! Rezart Veleshnja mohon GJITHÇKA pasi akuzoi të dashurën: Do e çoj në PROKURORI (VIDEO)
Ardit Gjebrea prek zemrat me fjalët ndaj së bijës: Veç ta mbërrij atë ditë »
Article Logic
Execution time: 0.022188901901245
array(1) { ["section"]=> string(62) "po-vjen-terminator-6-james-cameron-zbulon-titullin-e-ri-152308" }