Policet rrugore tërheqin vëmendjen e kalimtarëve, patrullojnë qetësisht në Bulevard

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:14 15-03-2016 Policet rrugore tërheqin vëmendjen e kalimtarëve, patrullojnë qetësisht në Bulevard

Dy kinget në Bulevard. Kjo është diçitura që të shkon aty për aty në mendje kur shikon këtë foto, sepse policet tona rrugore janë me të vërtetë shumë kinge. Ky moment është fiksuar në një foto nga gazetari Muhamed Veliu. Dy bjondinat e policisë kanë përfituar nga rasti të bëjnë një shëtitje në bulevardin, ku për hir të së vërtetës nuk kalojnë makina, motorë, por veçse këmbësorë. E teksa kalojnë, bulevardit ‘’Dëshmorët e Kombit’’ i japin nur…

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthimi në Ankara, 27 viktima dhe 75 të plagosur
Policia arrin të bindë banorin ''rebel'', ai zbret nga rrënojat e shtëpisë te Treni në Tiranë »
Article Logic
Execution time: 0.023490905761719
array(1) { ["section"]=> string(88) "policet-rrugore-terheqin-vemendjen-e-kalimtareve-patrullojne-qetesisht-ne-bulevard-35113" }