Polici i ‘’Portokallisë’’ me kolegun e tij ‘’Dorë për dore’’ hipur në makinat luksoze, bëjnë foton që jo të gjithë mundin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:12 11-05-2016 Polici i ‘’Portokallisë’’ me kolegun e tij ‘’Dorë për dore’’ hipur në makinat luksoze, bëjnë foton që jo të gjithë mundin

Polici i ‘’Portokallisë’’ me kolegun e tij ‘’Dorë për dore’’ shkojnë në punë. Kjo është të paktën përshkrimi që Binaj i ka bërë fotos që ka nxjerrë me kolegun e tij, që luan babanë, në rolin në ‘’Portokalli’’.

Por ajo që bie në sy janë makinat luksoze të tyre si dhe fakti që kanë mundur të bëjnë këtë foto shumë të vështirë, sidomos kur je në lëvizje.

Me sa duket të dy do t’i ketë kapur semafori dhe kanë ndaluar…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022107839584351
array(1) { ["section"]=> string(118) "polici-i-portokallise-me-kolegun-e-tij-dore-per-dore-hipur-ne-makinat-luksoze-bejne-foton-qe-jo-te-gjithe-mundin-40118" }