Policia greke sekuestron 62 kg marijuanë, në pranga një shqiptar, u kap me një femër në makinë

Publikuar tek: aktualitet, më 11:14 13-02-2018 Policia greke sekuestron 62 kg marijuanë, në pranga një shqiptar, u kap me një femër në makinë

Policia greke ka sekuestruar një sai prej 64 kg lëndë narkotike e llojit marijuanë.

Në kuadër të këtij operacioni ka rënë në pranga një shqiptar.

Sipas mediave greke, droga u gjet në makinën që drejtonte shqiptari, i cili udhëtonte bashke me një femër greke 31 vjeçe.

Po ashtu, gjatë kontrollit në makinë u gjet edhe një pistoletë dhe 21 fishekë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tërhiqen nga lista dy kandidatë për deputetë në PD
Hoqi dorë nga drejtësia për t’i shpëtuar Vettingut, profesor Kabo rrëfen çfarë i kërkoi Llallës: Ikje e turpshme, unë prita... »
Article Logic
Execution time: 0.020601034164429
array(1) { ["section"]=> string(99) "policia-greke-sekuestron-62-kg-marijuane-ne-pranga-nje-shqiptar-u-kap-me-nje-femer-ne-makine-110095" }