Policia i bllokon makinën Albana Osmanit por shikoni ç’ndodh më pas

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:40 13-03-2016 Policia i bllokon makinën Albana Osmanit por shikoni ç’ndodh më pas

“Nuk janë xhirimet e "Lazarat Burning" por jam e shoqëruar nga Policia e Shtetit, pasi më bllokuan 'Kerrin'”. Kështu shkruan moderatoja e njohur Albana Osmani për ndjekësit dhe fansat e saj.

Moderatores i kanë bllokuar makinën pasi ka patur një gjobë së cilës i kishte kaluar afati i maturimit por duket se ajo e ka marrë me sportivitet këtë situatë dhe madje ka shkrepur edhe këtë foto me policin që ndërkohë drejton makinën.

“Vetëm unë mund të buzëqesh në këtë rast, të ec në këmbë dy ditë si për ditë vere”, shprehet Albana.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028552055358887
array(1) { ["section"]=> string(73) "policia-i-bllokon-makinen-albana-osmanit-por-shikoni-c-ndodh-me-pas-34977" }