Policia përplaset me protestuesit te liqeni, dhëndrri i Berishës veçohet dhe shikoni se çfarë bën (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 12:37 28-03-2016

Drejtori i Departamentit të Mjedisit në Partinë Demokratike Jamarbër Malltezi, njëkohësisht dhëndrri i ish-kryeministrit Sali Berisha, i është bashkuar ditën e sotme protestës për ndërtimet te Parku i Liqenit.

Ndërsa para pak minutash u raportua për përplasje mes policisë dhe protestuesve, Malltezi nuk duket se është shqetësuar aq shumë nga kjo. Madje ai ka vendosur të veçohet disi e të merret me celular duke u kujdesur të fotografojë e filmojë ndonjë moment pikant nga përplasja për ta trumbetuar me shpejtësi në rrjetet sociale. Por ja që si padashur është kthyer vetë në objektiv.

Qytetarët i kanë bërë thirrje përfaqësuesve të PD të distancohen nga protesta por pavarësisht kësaj, demokratët nuk i ndahen qytetarëve dhe Parkut. 

abi1.jpg

abi2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama “dhëmb për dhëmb” me Bashën: Shyqyr që u gjet një park lodrash për kalamanj që të shfrysh inatin
Endri Fuga sulmon Lulzim Bashën dhe flet për ‘’Websitin me emër të vjedhur’’. Për kë ta ketë?! »
Article Logic
Execution time: 0.017669916152954
array(1) { ["section"]=> string(108) "policia-perplaset-me-protestuesit-te-liqeni-dhendrri-i-berishes-vecohet-dhe-shikoni-se-cfare-ben-video-36206" }